Захист прав в Європейському суді. Подача скарги в ЄСПЛ в Києві
Захист інтересів в Європейському суді з прав людини
Навіть після проходження всіх доступних інстанцій по вирішенню спорів всередині країни не вдалося отримати справедливе рішення? Це все одно не кінець можливостям. Коли держава не може захистити інтереси людини або бізнесу, рішення Європейського суду може стати підставою того, що вона буде зобов’язана вжити заходів для виправлення ситуації.
Європейський суд з прав людини (ECHR по англійськи), під чию юрисдикцію потрапляє і Україна, як і всі підписали Конвенцію про захист прав і свобод людини – міжнародний суд з повноваженнями визнавати недійсними рішення національних судових систем. Скаргу до цього суду можуть подавати фізичні та юридичні особи тих країн, які підписали Конвенцію. Захист прав в ЄСПЛ – допомога при порушенні прав державою або його представницькими інстанціями.
Як подавати скаргу до ЄСПЛ
Порядок подачі скарги до ЄСПЛ чітко регламентований і часто його порушення призводять до відмови у розгляді справи. Адвокат повинен максимально ефективно супроводжувати Вашу справу в процесі і надавати додаткові заходи захисту на національному рівні під час суду.
При зверненні до адвоката за даною послугою Ви можете розраховувати на:
- підготовку та подачу скарги згідно з правилами Європейського суду.
- проведення аналізу та збору необхідної доказової бази.
- супровід в Україні процедури виконання рішення даного суду.